Not known Details About متخصص ایمپلنت دندان

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

متخصص دندان شص را خواهید کشید وو بلافاصله ایمپلنت را در استخوان فک خواهد کاشت.

چطور از بین ایمپلنت های بازار یک بهترین نوع را انتخاب کنیم؟

آیا جراحی سینوس لیفت یا پیوند استخوان انجام شده است یا نه؟

حداقل ایمپلنت لازم جهت پروتز متحرک متکی بر ایمپلنت فک پایین دو عدد است. ولی تعداد معمول ایمپلنت لازم بین دو الی چهار عدد است.

سلام، قابل نگهداری بودن دندان با معاینه و رادیوگرافی مشخص میشود. هزینه درمان بستگی به درمانهای مورد نیاز دارد که میتواند با توجه به نوع دندان و وضعیت آن متفاوت باشد

بنابراین فاکتورهایی بیش از انتخاب بیمار در این موضوع دخیل است.

سلام، سوالاتتون بسیار کلی هستند و با این شرایط قیمتی نمیشه داد. چون اصلا معلوم read more نیست که شما چه پیوندی و به چه مقدار لازم دارید.

من متاسفانه بعد از اینکه مجبور شدم تعداد خیلی زیادی قرص های اعصاب و ضد افسردگی مصرف کنم؛ ظرف مدت یکی دو سال گذشته همه دندونهای بالا و پایینم رو از دست دادم و در حال حاضر فقط ۴ تا دندون پایین و جلو رو دارم.

سلام و وقت بخیر. در صورتیکه پروتز ثابت بر پایه ایمپلنت باشد حدود ۸ ایمپلنت.

درصورتیکه تعداد دندانهای مورد نیاز برای جایگزینی بیش از تعداد پایه ایمپلنت باشد با پونتیک جایگزین میشود(روکش یا پروتز دندانی که پایه ندارد) که پونتیکها هزینه جداگانه حدود یک الی یک و نیم میلیون تومان دارند.

در واقع پایه های ایمپلنت شبیه به ریشه های دندان عمل میکند. پروتز ثابت دندان و یا اوردنچر بر پایه ایمپلنت بر روی این پایه­ها قرار می­گیرد. در ادامه این مقاله درباره این دو نوع روش کاشت دندان برایتان بیشتر خواهیم گفت.

لازم به ذکر است در مرکز ما جراحی یا کاشت ایمپلنت توسط جراح فک و صورت و مرحله پروتز یا روکش توسط متخصص پروتز انجام میشود.

در مورد ایمپلنت .وبا پروتز ثابت فک پایین راهنمایی میخواستم .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *